Fotowyprawa do USA. Kto chętny?

Chcesz przeżyć niesamowitą przygodę i zarejestrować zapierające dech w piersiach widoki na swoich zdjęciach? Zapraszam na fotograficzną wyprawę po najwspanialszych zakątkach Stanów Zjednoczonych. Podróż przez amerykańskie bezdroża Dzikiego Zachodu, cudowną przyrodę, parki narodowe jakich nie zobaczysz nigdzie indziej, rezerwaty Indian Navajo, kultowe dinery z lat 50 i miasta, które znasz z filmów.

Jeśli chcesz napić się kawy przy stoliku, przy którym pili ją bohaterowie filmu Quentina Tarantino „Wściekłe psy” prowadząc rozmowę o piosence „Like A Virgin” Madonny albo wczuć się w klimat westernów Johna Forda, takich jak „Dyliżans”, „Nosiła żółtą wstążkę” czy „Poszukiwacze” i zobaczyć miejsce, z którego John Wayne obserwował zachód słońca, napisz do mnie i wybierzemy się razem w podróż.

Wyprawa przeznaczona jest głównie dla fotografów, ponieważ będziemy zwiedzać oprócz klasycznych miejsc, takich jak Wielki Kanion, również te bardziej alternatywne, które moim zdaniem wspaniale wychodzą na zdjęciach, ale jeśli nie jesteś fanem/fanką fotografii, a po prostu chcesz przeżyć coś niesamowitego, zobaczyć wspaniałe widoki albo zagrać w black jack’a w Las Vegas, to też jest dla Ciebie miejsce w ekipie.

W planach odwiedzenie stanów: Nevada, Arizona, Utah, California. Może także Kolorado i Nowy Meksyk, jeśli wystarczy nam czasu.

Wyprawa połączona jest z warsztatami fotograficznymi, więc każdy z Was oprócz wrażeń z pobytu w USA, zdobędzie także wiedzę fotograficzną.

Pierwsza wyprawa najprawdopodobniej za miesiąc, więc kto jest chętny to pisać lub dzwonić (572 224 377).

PozdrawiamDodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Shares